Eco Green
fotowoltaika

Fotowoltaika dla domu

Nie zastanawiaj się dłużej nad wyborem fotowoltaiki dla domu. Nasze instalacje pozwolą Ci na generowanie darmowego prądu prosto ze słońca, co przekłada się w dużym stopniu na ogromne oszczędności. Dostarczane przez nas urządzenia sprawią, że nie tylko możesz obniżyć rachunki za prąd, ale nawet całkowicie o nich zapomnieć. Wszystko zależy od liczby paneli słonecznych, jakie zdecydujesz się zakupić, a także zapotrzebowania energetycznego w Twoim gospodarstwie domowym.

Nie tylko zajmujemy się montażem, ale także następnie ewentualnym serwisem ogniw fotowoltaicznych. Co więcej, pomagamy uzyskać dofinansowanie, między innymi z bezzwrotnej dotacji lub ulgi termomodernizacyjnej. Proponujemy falowniki między innymi takich marek, jak Solaredge, Huawei czy Fornius. Panele słoneczne z kolei to produkty firmy Longi, LG lub Hyundai. Odkryj wygodę, spraw, żeby Twój dom stał się miejscem ekonomicznym i ekologicznym z ogniwami fotowoltaicznymi od ECO GREEN.

Dotacja bezzwrotna 5000zł

Pomożemy Ci w uzyskaniu dotacji z programu "Mój Prąd", aby zwrot Twojej inwestycji był jeszcze szybszy, a Ty żebyś cieszył się z zaoszczędzonych pieniędzy.

Ulga Termomodernizacyjna

Skorzystaj z Ulgi Termomodernizacyjnej na Twój dom w PIT, dzięki temu odliczysz 17%, 19% lub 32% od poniesiontch kosztów instalacji fotowoltaicznej.

Niezależność energetyczna

Uzyskaj niezależność energetyczną, a podwyżki cen prądu nie będą Ciebie dotyczyły.